افزونه OptinMonster وردپرس

افزونه OptinMonster وردپرس

 

افزونه OptinMonster وردپرس یکی از محبوبترین پلاگینها در بهبود اهداف تجاری وبسایت شما می باشد. بسیاری از کاربرانی که داری سایتهای تجاری هستند از ما درباره افزونه های مفید وردپرس که می تواند برای وبسایتشان سودمند باشند، سوال می کنند. داشتن مجموعه سودمندی از ابزارها می تواند راه را برای شما را در رسیدن به اهداف تجاری و بازاریابی شما هموار کند.  در این پست ما قصد داریم افزونه OptinMonster وردپرس را که یک پلاگین کاربردی و سودمند وردپرس برای وبسایت های تجاری است، معرفی کنیم.

چرا باید از افزونه OptinMonster وردپرس استفاده کنیم ؟

 

تجربه چندین ساله کار در حوزه وب سایت به ما ثابت کرده است که به دلیل وجود تعداد خیلی زیادی از وبسایتها در حوزه های مختلف، غالب بر ۷۰ درصد از کاربرانی که به وبسایت شما مراجعه و ترک می کنند دیگر برای بار دوم به سایت شما مراجعه نمی کنند. برای اطمینان از بازگشت دوباره این کاربران به سایت شما بهترین راه، تبدیل مشترکین و یا مراجعه کنندگان به مشتریان است.

افزونه OptinMonster وردپرس این امکان را به شما می دهد که فرمهای ثبت نام ایمیل را در وب سایت خود را ایجاد و طراحی کنید و لیست ایمیل خود را برای افزایش تعداد اعضای خبرنامه تا ۶۰۰% بالا ببرید. این افزونه با بسیاری از ارئه دهندگان خدمات ایمیل مانند  Constant Contact, Aweber, MailChimp, Campaign Monitor, Mad Mimi, etc سازگاری کامل دارد.

علاوه بر این، با این افزونه قادر خواهید بود :

  • از فرمهای خیره کننده و بهینه سازی شده این قالب استفاده کنید و یا یک فرم سفارشی برای خودتان بسازید.
  • با انتخاب گزینه های  lightbox popups, floating bars, sidebar slide-ins, full page takeovers ، فرم ثبت نام خود بصورت نوار کناری، شناور، پاپ آپ و یا تمام صفحه، نمایش دهید.
  • پیامهای هدفمند را در پستهای خاص، دسته ها و یا پست های سفارشی در سایت خود نشان دهید.
  • تعداد نمایشها، کلیکها، محبوبیت گفتگوها را با سیستم آنالیز تعبیه شده در افزونه، تحلیل کنید.
  • رفتار کاربرانی که از سایت شما بازید می کنند را با استفاده از تکنولوژی Exit-Intent ردگیری کنید و در هنگام ترک وبسایتتان، آنها را  ترغیب به ثبت نام کنید.

 

در زیر تعدادی از نمونه فرمهای طراحی شده موجود در افزونه OptinMonster وردپرس را نشان می دهیم:

 

 

 

 

 

 

 

یک پیشنهاد برای شما:

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلد های ضروری با * مشخص شده است. *